Rozkład jazdy na: Pn., 27.01.2020
Jelitkowo15:17
Pomorska15:20
Piastowska15:22
Czerwony Dwór15:24
Bora Komorowskiego15:25
Kołobrzeska15:26
Hynka15:28
Zaspa SKM15:30
SDO "Złota Jesień" (n/ż)15:31
Skarżyńskiego15:32
Galeria Bałtycka15:36
Zabytkowa15:40
Cmentarz Srebrzysko15:42
Trawki (n/ż)15:44
Potokowa15:48
Ogrodowa (n/ż)
 
15:50
0 min.
 
Brętowo PKM15:511 min.
 
Kolumba15:533 min.
 
Warneńska15:566 min.
 
Belgradzka (n/ż)15:588 min.
 
Piekarnicza15:599 min.
 
Nowolipie (n/ż)16:0010 min.
 
Emaus16:0212 min.
 
Cmentarz Łostowicki16:0616 min.
 
Cieszyńskiego16:1020 min.
 
Sikorskiego16:1323 min.
 
Chełm Cienista16:1424 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy