Rozkład jazdy na: Cz., 23.01.2020
Jelitkowo05:29
Pomorska05:32
Piastowska05:34
Czerwony Dwór05:35
Bora Komorowskiego05:36
Kołobrzeska05:37
Hynka05:39
Zaspa SKM05:41
SDO "Złota Jesień" (n/ż)05:42
Skarżyńskiego05:43
Galeria Bałtycka05:46
Zabytkowa05:48
Cmentarz Srebrzysko05:50
Trawki (n/ż)05:51
Potokowa05:53
Ogrodowa (n/ż)
 
05:54
0 min.
 
Brętowo PKM05:551 min.
 
Kolumba05:573 min.
 
Warneńska06:006 min.
 
Belgradzka (n/ż)06:028 min.
 
Piekarnicza06:039 min.
 
Nowolipie (n/ż)06:0410 min.
 
Emaus06:0612 min.
 
Cmentarz Łostowicki06:0814 min.
 
Cieszyńskiego06:1218 min.
 
Sikorskiego06:1521 min.
 
Chełm Cienista06:1622 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy