Rozkład jazdy na: Pt., 13.12.2019
Jelitkowo16:37
Pomorska16:40
Piastowska16:42
Czerwony Dwór16:44
Bora Komorowskiego16:45
Kołobrzeska16:46
Hynka16:48
Zaspa SKM16:50
SDO "Złota Jesień" (n/ż)16:51
Skarżyńskiego16:52
Galeria Bałtycka16:56
Zabytkowa17:00
Cmentarz Srebrzysko17:02
Trawki (n/ż)17:04
Potokowa17:08
Ogrodowa (n/ż)
 
17:10
0 min.
 
Brętowo PKM17:111 min.
 
Kolumba17:133 min.
 
Warneńska17:166 min.
 
Belgradzka (n/ż)17:188 min.
 
Piekarnicza17:199 min.
 
Nowolipie (n/ż)17:2010 min.
 
Emaus17:2212 min.
 
Cmentarz Łostowicki17:2616 min.
 
Cieszyńskiego17:3020 min.
 
Sikorskiego17:3323 min.
 
Chełm Cienista17:3424 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy