Rozkład jazdy na: So., 25.01.2020
Jelitkowo18:07
Pomorska18:10
Piastowska18:12
Czerwony Dwór18:14
Bora Komorowskiego18:15
Kołobrzeska18:16
Hynka18:18
Zaspa SKM18:20
SDO "Złota Jesień" (n/ż)18:21
Skarżyńskiego18:22
Galeria Bałtycka18:25
Zabytkowa18:27
Cmentarz Srebrzysko18:29
Trawki (n/ż)18:30
Potokowa18:32
Ogrodowa (n/ż)
 
18:34
0 min.
 
Brętowo PKM18:351 min.
 
Kolumba18:373 min.
 
Warneńska18:406 min.
 
Belgradzka (n/ż)18:428 min.
 
Piekarnicza18:439 min.
 
Nowolipie (n/ż)18:4410 min.
 
Emaus18:4612 min.
 
Cmentarz Łostowicki18:4814 min.
 
Cieszyńskiego18:5218 min.
 
Sikorskiego18:5521 min.
 
Chełm Cienista18:5622 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy