Rozkład jazdy na: Pt., 17.01.2020
Jelitkowo18:37
Pomorska18:40
Piastowska18:42
Czerwony Dwór18:44
Bora Komorowskiego18:45
Kołobrzeska18:46
Hynka18:48
Zaspa SKM18:50
SDO "Złota Jesień" (n/ż)18:51
Skarżyńskiego18:52
Galeria Bałtycka18:55
Zabytkowa18:57
Cmentarz Srebrzysko18:59
Trawki (n/ż)19:00
Potokowa19:02
Ogrodowa (n/ż)
 
19:04
0 min.
 
Brętowo PKM19:051 min.
 
Kolumba19:073 min.
 
Warneńska19:106 min.
 
Belgradzka (n/ż)19:128 min.
 
Piekarnicza19:139 min.
 
Nowolipie (n/ż)19:1410 min.
 
Emaus19:1612 min.
 
Cmentarz Łostowicki19:1814 min.
 
Cieszyńskiego19:2218 min.
 
Sikorskiego19:2521 min.
 
Chełm Cienista19:2622 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy