Rozkład jazdy na: Pt., 24.01.2020
Jelitkowo19:07
Pomorska19:10
Piastowska19:12
Czerwony Dwór19:13
Bora Komorowskiego19:14
Kołobrzeska19:15
Hynka19:17
Zaspa SKM19:19
SDO "Złota Jesień" (n/ż)19:20
Skarżyńskiego19:21
Galeria Bałtycka19:24
Zabytkowa19:26
Cmentarz Srebrzysko19:28
Trawki (n/ż)19:29
Potokowa19:31
Ogrodowa (n/ż)
 
19:32
0 min.
 
Brętowo PKM19:331 min.
 
Kolumba19:353 min.
 
Warneńska19:386 min.
 
Belgradzka (n/ż)19:408 min.
 
Piekarnicza19:419 min.
 
Nowolipie (n/ż)19:4210 min.
 
Emaus19:4412 min.
 
Cmentarz Łostowicki19:4614 min.
 
Cieszyńskiego19:5018 min.
 
Sikorskiego19:5321 min.
 
Chełm Cienista19:5422 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy