Rozkład jazdy na: Śr., 22.01.2020
Jelitkowo22:37
Pomorska22:40
Piastowska22:42
Czerwony Dwór22:43
Bora Komorowskiego22:44
Kołobrzeska22:45
Hynka22:47
Zaspa SKM22:49
SDO "Złota Jesień" (n/ż)22:50
Skarżyńskiego22:51
Galeria Bałtycka22:54
Zabytkowa22:56
Cmentarz Srebrzysko22:58
Trawki (n/ż)22:59
Potokowa23:01
Ogrodowa (n/ż)
 
23:02
0 min.
 
Brętowo PKM23:031 min.
 
Kolumba23:053 min.
 
Warneńska23:086 min.
 
Belgradzka (n/ż)23:108 min.
 
Piekarnicza23:119 min.
 
Nowolipie (n/ż)23:1210 min.
 
Emaus23:1412 min.
 
Cmentarz Łostowicki23:1614 min.
 
Cieszyńskiego23:2018 min.
 
Sikorskiego23:2220 min.
 
Chełm Cienista23:2321 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy