Rozkład jazdy na: Wt., 21.01.2020
Jelitkowo09:28
Pomorska09:31
Piastowska09:33
Czerwony Dwór09:34
Bora Komorowskiego09:35
Kołobrzeska09:36
Hynka09:38
Zaspa SKM09:40
SDO "Złota Jesień" (n/ż)09:41
Skarżyńskiego09:42
Galeria Bałtycka09:45
Zabytkowa09:47
Cmentarz Srebrzysko09:49
Trawki (n/ż)09:50
Potokowa09:52
Ogrodowa (n/ż)
 
09:53
0 min.
 
Brętowo PKM09:541 min.
 
Kolumba09:563 min.
 
Warneńska09:596 min.
 
Belgradzka (n/ż)10:018 min.
 
Piekarnicza10:029 min.
 
Nowolipie (n/ż)10:0310 min.
 
Emaus10:0512 min.
 
Cmentarz Łostowicki10:0714 min.
 
Cieszyńskiego10:1118 min.
 
Sikorskiego10:1421 min.
 
Chełm Cienista10:1522 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy