Rozkład jazdy na: So., 18.01.2020
Jelitkowo18:06
Pomorska18:09
Piastowska18:11
Czerwony Dwór18:12
Bora Komorowskiego18:13
Kołobrzeska18:14
Hynka18:16
Zaspa SKM18:18
SDO "Złota Jesień" (n/ż)18:19
Skarżyńskiego18:20
Galeria Bałtycka18:23
Zabytkowa18:25
Cmentarz Srebrzysko18:27
Trawki (n/ż)18:28
Potokowa18:30
Ogrodowa (n/ż)
 
18:31
0 min.
 
Brętowo PKM18:321 min.
 
Kolumba18:343 min.
 
Warneńska18:376 min.
 
Belgradzka (n/ż)18:398 min.
 
Piekarnicza18:409 min.
 
Nowolipie (n/ż)18:4110 min.
 
Emaus18:4312 min.
 
Cmentarz Łostowicki18:4514 min.
 
Cieszyńskiego18:4918 min.
 
Sikorskiego18:5221 min.
 
Chełm Cienista18:5322 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy