Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Wrzeszcz PKP07:22
Galeria Bałtycka07:24
Skarżyńskiego07:26
Zaspa SKM07:27
Dywizjonu 30307:29
Rzeczypospolitej07:30
Leszczyńskich07:31
Zaspa - Szpital07:32
Czarny Dwór07:34
al. Płażyńskiego07:36
Stadion Energa Gdańsk
 
07:39
0 min.
 
Stadion Energa Gdańsk07:401 min.
 
Ku Ujściu (n/ż)07:445 min.
 
Kontenerowa (n/ż)07:4910 min.
 
Terminal DCT07:5112 min.
 
Sucharskiego - PKP (n/ż)07:5516 min.
 
Andruszkiewicza (n/ż)07:5718 min.
 
Sucharskiego07:5920 min.
 
Kaczeńce - Sienna (n/ż)08:0122 min.
 
Zimna08:0324 min.
 
Skiby08:0425 min.
 
Krucza08:0526 min.
 
Stogi Plaża08:0930 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy