Rozkład jazdy na: So., 29.02.2020
Wrzeszcz PKP17:03
Galeria Bałtycka17:05
Skarżyńskiego17:07
Zaspa SKM17:08
Dywizjonu 30317:09
Rzeczypospolitej17:10
Leszczyńskich17:11
Zaspa - Szpital17:12
Czarny Dwór17:14
al. Płażyńskiego17:16
Stadion Energa Gdańsk
 
17:19
0 min.
 
Stadion Energa Gdańsk17:201 min.
 
Ku Ujściu (n/ż)17:245 min.
 
Kontenerowa (n/ż)17:2910 min.
 
Terminal DCT17:3112 min.
 
Sucharskiego - PKP (n/ż)17:3516 min.
 
Andruszkiewicza (n/ż)17:3718 min.
 
Sucharskiego17:3819 min.
 
Kaczeńce - Sienna (n/ż)17:4021 min.
 
Zimna17:4223 min.
 
Skiby17:4324 min.
 
Krucza17:4425 min.
 
Stogi Plaża17:4829 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy