Rozkład jazdy na: Pn., 16.12.2019
Wt.,17.12
Jasieńska02:29
Staw Wróbla (n/ż)02:30
Zacna (n/ż)02:31
Wołkowyska (n/ż)02:32
Migowo (n/ż)02:33
Budapesztańska (n/ż)02:34
Warneńska (n/ż)02:35
Piecewska (n/ż)02:36
Dobrowolskiego (n/ż)02:37
Wileńska (n/ż)02:38
Dobrowolskiego (n/ż)
 
02:39
0 min.
 
Kurpińskiego (n/ż)02:412 min.
 
Otwarta (n/ż)02:423 min.
 
Wagnera (n/ż)02:434 min.
 
Cygańska Góra (n/ż)02:445 min.
 
Focha (n/ż)02:456 min.
 
Płowce (n/ż)02:467 min.
 
Centrum Hevelianum (n/ż)02:478 min.
 
Urząd Miejski (n/ż)02:4910 min.
 
Hucisko02:5011 min.
 
Dworzec Główny03:0021 min.
 
Wały Piastowskie (n/ż)03:0122 min.
 
Stocznia Północna (n/ż)03:0324 min.
 
Swojska (n/ż)03:0526 min.
 
Żaglowa - AmberExpo (n/ż)03:0627 min.
 
Stadion Energa Gdańsk (n/ż)03:0829 min.
 
Śnieżna (n/ż)03:0930 min.
 
Marynarki Polskiej (n/ż)03:1031 min.
 
Nowy Port Szaniec Zachodni (n/ż)03:1132 min.
 
Władysława IV (n/ż)03:1233 min.
 
Plac Wolności (n/ż)03:1435 min.
 
Wyzwolenia (n/ż)03:1536 min.
 
Zespół Szkół Morskich (n/ż)03:1637 min.
 
Krasickiego (n/ż)03:1839 min.
 
Brzeźno (n/ż)03:1940 min.
 
PCK (n/ż)03:2041 min.
 
Dworska (n/ż)03:2243 min.
 
al. Płażyńskiego (n/ż)03:2445 min.
 
Grudziądzka (n/ż)03:2546 min.
 
Drzewieckiego (n/ż)03:2748 min.
 
Korczaka (n/ż)03:2849 min.
 
Leszczyńskich (n/ż)03:2849 min.
 
Zaspa - Szpital (n/ż)03:2950 min.
 
Czarny Dwór (n/ż)03:3152 min.
 
Przymorze Wielkie (n/ż)03:3354 min.
 
Obrońców Wybrzeża (n/ż)03:3455 min.
 
Czerwony Dwór (n/ż)03:3657 min.
 
Piastowska (n/ż)03:3758 min.
 
Gospody (n/ż)03:3859 min.
 
Subisława (n/ż)03:4061 min.
 
Żabianka SKM03:4162 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy