Tramwaje »  [ 2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   ]    Autobusy »  [ T2   T4   T8   100   106   107   110   111   112   113   115   116   117   122   123   124   126   127   129   130   131   132   136   138   139   143   148   149   154   155   156   157   158   162   164   166   167   168   169   171   174   175   178   179   184   186   188   189   195   199   200   205   207   210   212   213   227   232   249   255   256   258   262   267   268   269   283   295   512   574   918   ]    Nocne autobusy »  [ N1   N2   N3   N4   N5   N6   N8   N9   N11   N12   N13   ]   

Rozkłady jazdy

Wybierz linię klikając na jej oznaczenie lub na przebieg trasy.
Kliknięcie w strzałki » » rozwija pełną listę przystanków dla danej linii.

Numer liniiTrasa 
2

Oliwa - Grunwaldzka - (wybrane kursy: Jelitkowo) - Pomorska - Chłopska - Rzeczypospolitej - Legionów - Hallera - Zwycięstwa - Podwale Grodzkie - Wały Jagiellońskie - Armii Krajowej - Sikorskiego - Witosa - Łostowicka - Havla - Łostowice Świętokrzyska

» »
2

Oliwa - Grunwaldzka - Pomorska - Chłopska - Rzeczypospolitej - Legionów - Hallera - Zwycięstwa - Podwale Grodzkie - Wały Jagiellońskie - Armii Krajowej - Sikorskiego - Witosa - Łostowicka - Havla - Łostowice Świętokrzyska

Rozkład jazdy ważny od: 17.11.2018 do 17.11.2018
» »
2Jelitkowo - Pomorska - Chłopska - Rzeczypospolitej - Legionów - Hallera - Zwycięstwa - Podwale Grodzkie - Wały Jagiellońskie - Armii Krajowej - Sikorskiego - Witosa - (wybrane kursy: Chełm Witosa) - Łostowicka - Havla - Łostowice Świętokrzyska
Rozkład jazdy ważny od: 18.11.2018 do 18.11.2018
» »
3

Chełm Witosa - Sikorskiego - Armii Krajowej - Wały Jagiellońskie - Podwale Grodzkie - Zwycięstwa - Hallera - Uczniowska - Gdańska - Brzeźno

Brzeźno - Mazurska - Hallera - Zwycięstwa - Podwale Grodzkie - Wały Jagiellońskie - Armii Krajowej - Sikorskiego - Chełm Witosa

» »
3

Chełm Witosa - Sikorskiego - Armii Krajowej - Wały Jagiellońskie - Podwale Grodzkie - Zwycięstwa - Hallera - Uczniowska - Gdańska - Krasickiego - Brzeźno - (wybrane kursy: Nowy Port)

(wybrane kursy: Nowy Port) - Brzeźno - Mazurska - Hallera - Zwycięstwa - Podwale Grodzkie - Wały Jagiellońskie - Armii Krajowej - Sikorskiego - Chełm Witosa

» »
4

Łostowice Świętokrzyska - Havla - Łostowicka - Witosa - Armii Krajowej - 3 Maja - Zwycięstwa - Hallera - Legionów - Rzeczypospolitej - Chłopska - Pomorska - Jelitkowo

» »
5

Zaspa - Chłopska - Pomorska - Grunwaldzka - Wita Stwosza - Wojska Polskiego - Grunwaldzka - Zwycięstwa - Hallera - Uczniowska - Gdańska - Krasickiego - Oliwska - Rybołowców - Wolności - Władysława IV - (wybrane kursy: Zajezdnia Nowy Port) - Nowy Port Oliwska

Nowy Port Oliwska - Oliwska - Krasickiego - Mazurska - Hallera - Zwycięstwa - Grunwaldzka - Wojska Polskiego - Wita Stwosza - Grunwaldzka - Pomorska - Chłopska - Zaspa

» »
5

Zaspa - Chłopska - (wybrane kursy: Jelitkowo) - Pomorska - Grunwaldzka - Wita Stwosza - Wojska Polskiego - Grunwaldzka - Zwycięstwa - Hallera - Uczniowska - Gdańska - Krasickiego - Oliwska - Rybołowców - Wolności - Władysława IV - (wybrane kursy: Zajezdnia Nowy Port) - Nowy Port Oliwska

Nowy Port Oliwska - Oliwska - Krasickiego - Mazurska - Hallera - Zwycięstwa - Grunwaldzka - Wojska Polskiego - Wita Stwosza - Grunwaldzka - Pomorska - (wybrane kursy: Jelitkowo) - Chłopska - Zaspa

Rozkład jazdy ważny od: 17.11.2018 do 17.11.2018
» »
6

Jelitkowo - Pomorska - Grunwaldzka - Rybińskiego - Wita Stwosza - Wojska Polskiego - Grunwaldzka - Zwycięstwa - Podwale Grodzkie - Wały Jagiellońskie - Armii Krajowej - Sikorskiego - Witosa - Łostowicka - Havla - Łostowice Świętokrzyska

» »
6

Jelitkowo - Pomorska - Grunwaldzka - Rybińskiego - Wita Stwosza - Wojska Polskiego - Grunwaldzka - Zwycięstwa - Podwale Grodzkie - Wały Jagiellońskie - Armii Krajowej - Sikorskiego - Witosa - (wybrane kursy: Chełm Witosa) - Łostowicka - Havla - Łostowice Świętokrzyska

Rozkład jazdy ważny od: 18.11.2018 do 18.11.2018
» »
7

Łostowice Świętokrzyska - Havla - Łostowicka - Witosa - Sikorskiego - Armii Krajowej - Wały Jagiellońskie - Podwale Grodzkie - Jana z Kolna - Marynarki Polskiej - Wolności - Zajezdnia Nowy Port

Nowy Port Oliwska - Oliwska - Rybołowców - Marynarki Polskiej - Jana z Kolna - Podwale Grodzkie - Wały Jagiellońskie - Armii Krajowej - Sikorskiego - Witosa - Łostowicka - Havla - Łostowice Świętokrzyska

» »
7

Łostowice Świętokrzyska - Havla - Łostowicka - Witosa - Sikorskiego - Armii Krajowej - Wały Jagiellońskie - Podwale Grodzkie - Jana z Kolna - Marynarki Polskiej - (wybrane kursy: Kliniczna) - Wolności - Zajezdnia Nowy Port

Nowy Port Oliwska - Oliwska - Rybołowców - (wybrane kursy: Kliniczna) - Marynarki Polskiej - Jana z Kolna - Podwale Grodzkie - Wały Jagiellońskie - Armii Krajowej - Sikorskiego - Witosa - Łostowicka - Havla - Łostowice Świętokrzyska

» »
8

Jelitkowo - Pomorska - Chłopska - Rzeczypospolitej - Legionów - Mickiewicza - Hallera - Kliniczna - Marynarki Polskiej - Jana z Kolna - Podwale Grodzkie - Wały Jagiellońskie - Okopowa - Podwale Przedmiejskie - Siennicka - Lenartowicza - Budzysza - Stryjewskiego - Stogi Pasanil

» »
8

Jelitkowo - Pomorska - Chłopska - Rzeczypospolitej - Legionów - Mickiewicza - Hallera - Kliniczna - Marynarki Polskiej - Jana z Kolna - Podwale Grodzkie - Wały Jagiellońskie - Okopowa - Podwale Przedmiejskie - Siennicka - Lenartowicza - Budzysza - Stryjewskiego - Stogi Pasanil

Rozkład jazdy ważny od: 17.11.2018 do 17.11.2018
» »
9

Strzyża PKM - Wita Stwosza - Wojska Polskiego - Grunwaldzka - Zwycięstwa - Podwale Grodzkie - Wały Jagiellońskie - Podwale Przedmiejskie - Siennicka - Lenartowicza - Budzysza - Stryjewskiego - Stogi Pasanil

» »
10

Brętowo PKM - Rakoczego - Kartuska - Hucisko - Podwale Grodzkie - Jana z Kolna - Marynarki Polskiej - Wolności - Zajezdnia Nowy Port

» »
10

Brętowo PKM - Rakoczego - Kartuska - Hucisko - Podwale Grodzkie - Jana z Kolna - Marynarki Polskiej - (wybrane kursy: Kliniczna) - Wolności - Zajezdnia Nowy Port

» »
11

Łostowice Świętokrzyska - Havla - Łostowicka - Witosa - Sikorskiego - Armii Krajowej - 3 Maja - Zwycięstwa - Grunwaldzka - Wojska Polskiego - Wita Stwosza - Strzyża PKM

» »
12

Migowo - Bulońska - Rakoczego - Kartuska - Hucisko - Podwale Grodzkie - Zwycięstwa - Grunwaldzka - Wojska Polskiego - Wita Stwosza - Oliwa

» »
T2

Startowa - Chłopska - Pomorska - Chłopska - Jelitkowo

Rozkład jazdy ważny od: 17.11.2018 do 17.11.2018
» »
T4

Nowy Port Szaniec Zachodni - Władysława IV – Na Zaspę – Góreckiego – Marynarki Polskiej – Swojska – Okrąg - Węzeł Kliniczna

Węzeł Kliniczna - Okrąg – Swojska – Marynarki Polskiej – Wolności – Władysława IV - Nowy Port Szaniec Zachodni

» »
T8
Zimna - Stryjewskiego - Nowotna - Stogi Plaża
» »
100

Dworzec Główny - Targ Węglowy - Bogusławskiego - Ogarna - Kuśnierska - Przędzalnicza - Tokarska - Targ Rybny

Targ Rybny - Stolarska - Łagiewniki - Wałowa - Wały Piastowskie - Dworzec Główny

» »
106

Wały Piastowskie - Podwale Grodzkie - Wały Jagiellońskie - Toruńska - Wróbla - Łąkowa - Podwale Przedmiejskie - Siennicka - Bajki - Sienna - Sucharskiego - Andruszkiewicza - Sucharskiego - Ku Ujściu - Pokładowa - Sucharskiego - Westerplatte

Westerplatte - Sucharskiego - Pokładowa - Ku Ujściu - Sucharskiego - Andruszkiewicza - Lenartowicza - Siennicka - Podwale Przedmiejskie - Długie Ogrody - Kamienna Grobla - Toruńska - Okopowa - Wały Jagiellońskie - Podwale Grodzkie - Wały Piastowskie

» »
107

Pruszcz Gdański Rondo Kaszubskie - Rogozińskiego - Domejki - Cicha - Wojska Polskiego - (wybrane kursy: Grunwaldzka - Łukasiewicza - Nowowiejskiego - Grunwaldzka) - (wybrane kursy: Grunwaldzka - Batalionów Chłopskich - Zastawna - Batalionów Chłopskich - Grunwaldzka) - Chopina - Obrońców Westerplatte - Kasprowicza - Gałczyńskiego - Kochanowskiego - Plater - Powstańców Warszawy - Skalskiego - Pruszcz Gdański Komarowo

Pruszcz Gdański Komarowo - Skalskiego - (wybrane kursy: Powstańców Warszawy - Kochanowskiego - Gałczyńskiego - Kasprowicza - Obrońców Westerplatte) - Chopina - Grunwaldzka - (wybrane kursy: Zastawna - Batalionów Chłopskich) - Grunwaldzka - Wojska Polskiego - Obrońców Wybrzeża - Cicha - Pruszcz Gdański Rondo Kaszubskie

» »
110

Wrzeszcz PKP - Dmowskiego - Żołnierzy Wyklętych - Słowackiego - Złota Karczma - Słowackiego - Radarowa - Radiowa - Spadochroniarzy - Port Lotniczy

Port Lotniczy - Słowackiego - Złota Karczma - Słowackiego - Żołnierzy Wyklętych - Dmowskiego - Wrzeszcz PKP

» »
111

Wały Piastowskie - Podwale Grodzkie - Wały Jagiellońskie - Toruńska - Wróbla - Łąkowa - Podwale Przedmiejskie - Siennicka - Bajki - Sienna - Stryjewskiego - Sówki - Kępna - Łowicka - Górki Zachodnie

Górki Zachodnie - Łowicka - Kępna - Sówki - Stryjewskiego - Sienna - Lenartowicza - Siennicka - Podwale Przedmiejskie - Długie Ogrody - Dolna - Śluza - Kamienna Grobla - Toruńska - Okopowa - Wały Jagiellońskie - Podwale Grodzkie - Wały Piastowskie

» »
112

Wały Piastowskie - Podwale Grodzkie - Wały Jagiellońskie - Podwale Przedmiejskie - Elbląska - GM. PRUSZCZ GD.: Przejazdowo - Bogatka - Sobieszewska - GDAŃSK: Sobieszewo Wyspa - Turystyczna - Boguckiego - Świbnieńska - Przegalińska - Przegalina

» »
113

Orunia Gościnna - Trakt Św. Wojciecha - Podmiejska - Małomiejska - Świętokrzyska - Niepołomicka - Kampinoska – Srebrna - Niepołomicka - Przebiśniegowa - Wielkopolska - Ofiar Grudnia 70 - Olimpijska

» »
115

Wrzeszcz PKP - Grunwaldzka - Zwycięstwa - Dębinki - Smoluchowskiego - Sobieskiego - Powstańców Warszawskich - Beethovena - Schuberta - Nowolipie - Łostwoicka - Hawvla - Warszawska - Piotrkowska - Jabłoniowa - Czermińskiego - Guderskiego - Jaworzniaków

Jaworzniaków - Guderskiego - Czermińskiego - Przywidzka - Jabłoniowa - Piotrkowska - Warszawska - Havla - Łostowicka - Schuberta - Beethovena - Powstańców Warszawskich - Smoluchowskiego - Zwycięstwa - Grunwaldzka - Miszewskiego - Wrzeszcz PKP

» »
116

Wrzeszcz PKP - Dmowskiego - Żołnierzy Wyklętych - Chrzanowskiego - Słowackiego - Potokowa - Rakoczego - Brętowo PKM - Potokowa - Matemblewska - Matemblewo

» »
117

GDAŃSK: Jelitkowo Kapliczna - wybrane kursy: Sopot Hestii - Bitwy Pod Płowcami - Jelitkowska - Kapliczna) - Piastowska - Rybińskiego - Stary Rynek Oliwski - Czyżewskiego - SOPOT: Niepodległości - Kościuszki - Armii Krajowej - 23 Marca - Sopot Osiedle Przylesie

SOPOT: Sopot Osiedle Przylesie - 23 Marca - Armii Krajowej - Sikorskiego - Niepodleglości - GDAŃSK: Czyżewskiego - Cystersów - Rybińskiego - Piastowska - Jelitkowo Kapliczna (wybrane kursy: Pomorska Kapliczna - Jelitkowska - Bitwy Pod Płowcami - Sopot Hestii)

» »
122

GDAŃSK: Port Lotniczy - Słowackiego - Żołnierzy Wyklętych - Grunwaldzka - Droga Zielona - SOPOT: Łokietka - Polna - Bitwy pod Płowcami - Grunwaldzka - Powstańców Warszawy - Haffnera - Niepodległości - Sopot Kamienny Potok SKM

SOPOT: Sopot Kamienny Potok SKM - Niepodległości - Armii Krajowej - Niepodległości - 3 Maja - Władysława IV - Łokietka - Droga Zielona - GDAŃSK: Grunwaldzka - Żołnierzy Wyklętych - Słowackiego - Spadochroniarzy - Port Lotniczy

» »
123

Orunia Równa - Sandomierska - (wybrane kursy: Olszyńska) - Mostowa - Dolna Brama - Pod Zrębem - Okopowa - Brama Wyżynna - Dworzec Główny - Wały Piastowskie

» »
124

Wrzeszcz PKP - Lendziona - Grunwaldzka - Żołnierzy Wyklętych - Kościuszki - Chrobrego - Leszczyńskich - Jana Pawła II - Zaspa Szpital

Zaspa Szpital - Jana Pawła II - Czarny Dwór - Hallera - Mickiewicza - Wyspiańskiego - Miszewskiego - Zator Przytockiego - Dmowskiego - Wrzeszcz PKP

» »
126

GDAŃSK: Wrzeszcz PKP - Dmowskiego - Żołnierzy Wyklętych - Słowackiego - Budowlanych - Nowatorów - GM. ŻUKOWO: Rębiechowo - Banino Pszenna - (wybrane kursy: Miszewo - Pępowo - Małkowo - Żukowo Urząd Gminy)

» »
127

Jasień PKM - Jasieńska - Myśliwska - Bulońska - Rakoczego - Jaśkowa Dolina - Wileńska - Jaśkowa Dolina - Dmowskiego - Kościuszki - Hynka - Jana Pawła II - Obrońców Wybrzeża - Bora-Komorowskiego - Droszyńskiego - Oliwa PKP

Oliwa PKP - Droszyńskiego - Bora-Komorowskiego - Obrońców Wybrzeża - Jana Pawła II - Hynka - Kościuszki - Kołodziejskiego - Jaśkowa Dolina - Rakoczego - Bulońska - Myśliwska - Jasieńska - Jasień PKM

» »
129

Wrzeszcz PKP - Dmowskiego - Jaśkowa Dolina - Rakoczego - Bulońska - Myśliwska - Jasień PKM

Jasień PKM - Myśliwska - Bulońska - Rakoczego - Jaśkowa Dolina - Konopnickiej - Zator Przytockiego - Dmowskiego - Wrzeszcz PKP

» »
130

Jasień PKM - Myśliwska - Bulońska - Rakoczego - Jaśkowa Dolina - Piecewska - Trzy Lipy - Beethovena - Powstańców Warszawskich - Nowe Ogrody - Hucisko - Wały Jagiellońskie - Podwale Grodzkie - Jana z Kolna - Łagiewniki - Muzeum II Wojny Światowej

» »
131

Matemblewo - Matemblewska - Potokowa - Rakoczego - Jaśkowa Dolina - Beethovena - Powstańców Warszawskich - Smoluchowskiego - Zwycięstwa - Podwale Grodzkie - Wały Jagiellońskie - Dolna Brama - Olszyńska - Miedza - Ścieżki - Bratki - Modra - Olszynka Szkoła

Olszynka Szkoła - Modra - Ścieżki - Miedza - Wspólna - Olszyńska - Dolna Brama - Okopowa - Wały Jagiellońskie - Podwale Grodzkie - Orzeszkowej - Dębinki - Smoluchowskiego - Sobieskiego - Powstańców Warszawskich - Beethovena - Jaśkowa Dolina - Rakoczego - Potokowa - Matemblewska - Matemblewo

» »
132

GDAŃSK: Wały Piastowskie - Podwale Grodzkie - Wały Jagiellońskie - Trakt św. Wojciecha - PRUSZCZ GD.: Grunwaldzka - Raciborskiego - Cicha - Obrońców Wybrzeża - Wojska Polskiego - Grunwaldzka - (wybrane kursy: Łukasiewicza) - Batalionów Chłopskich - Zastawna - Pruszcz Gdański Rondo Kociewskie

PRUSZCZ GD.: Pruszcz Gdański Rondo Kociewskie - Batalionów Chłopskich - (wybrane kursy: Łukasiewicza) - Grunwaldzka - Wojska Polskiego - Obrońców Wybrzeża - Cicha - Raciborskiego - Wojska Polskiego - Grunwaldzka - GDAŃSK: Trakt św. Wojciecha - Wały Jagiellońskie - Podwale Grodzkie - Wały Piastowskie

» »
136

Niedźwiednik - Góralska - Leśna Góra - Słowackiego - Chrzanowskiego - Żołnierzy Wyklętych - Dmowskiego - Wrzeszcz PKP

» »
138

Wały Piastowskie - Dworzec Główny - Brama Wyżynna - Podwale Przedmiejskie - Siennicka - Bajki - Sienna - Budzysza - Sucharskiego - (wybrane kursy: Kontenerowa - Terminal DCT - Kontenerowa) - Ku Ujściu (wybrane kursy: Chemików - Nabrzeże Przemysłowe - Chemików - Ku Ujściu) - Pokładowa - Twierdza Wisłoujście - Pokładowa - Sucharskiego - Westerplatte

Westerplatte - Sucharskiego - Pokładowa - Twierdza Wisłoujście - Pokładowa - Ku Ujściu - (wybrane kursy: Chemików - Nabrzeże Przemysłowe - Chemików - Ku Ujściu) - Sucharskiego - (wybrane kursy: Kontenerowa - Terminal DCT - Kontenerowa) - Budzysza - Lenartowicza - Przeróbka - Siennicka - Podwale Przedmiejskie - Okopowa - Brama Wyżynna - Dworzec Główny - Wały Piastowskie

» »
139

Wrzeszcz PKP - Dmowskiego - Kościuszki - Grunwaldzka - Kołobrzeska - Dąbrowszczaków - Jagiellońska - Bora-Komorowskiego - Droszyńskiego - Oliwa PKP

» »
143

SOPOT: Sopot Sanatorium "Leśnik" - 23 Marca - (wybrane kursy: Osiedle Przylesie) - 23 Marca - Armii Krajowej - Sikorskiego - Podjazd - Kościuszki - 3 Maja - Bitwy pod Płowcami - GDAŃSK: Jelitkowska - Kapliczna - Piastowska - Oliwa PKP

GDAŃSK: Oliwa PKP - Krzywoustego - Poznańska - Piastowska - Kapliczna - Jelitkowska - SOPOT: Bitwy pod Płowcami - Grunwaldzka - 3 Maja - Kościuszki - Podjazd - Sikorskiego - Armii Krajowej - 23 Marca - (wybrane kursy: Sopot Osiedle Przylesie - 23 Marca - Sopot Sanatorium "Leśnik"

» »
148

Nowy Port Szaniec Zachodni - Władysława IV - Na Zaspę - Góreckiego - Marynarki Polskiej - Wyzwolenia - Oliwska - Krasickiego - Gdańska - PCK - Dworska - Hallera - Czarny Dwór - Obrońców Wybrzeża - Chłopska - Pomorska - Subisława - Żabianka SKM

Żabianka SKM - Subisława - Rybacka - Gospody - Chłopska - Obrońców Wybrzeża - Czarny Dwór - Hallera - Dworska - PCK - Gdańska - Krasickiego - Oliwska - Wyzwolenia - Marynarki Polskiej - Wolności - Władysława IV - Nowy Port Szaniec Zachodni

» »
149

Wrzeszcz PKP - Lendziona - Grunwaldzka - Żołnierzy Wyklętych - Chrzanowskiego - Polanki – Bażyńskiego - Kołobrzeska - Olsztyńska - Jana Pawła II - Czarny Dwór - Płażyńskiego - Nowa Gdańska - Uczniowska - Kochanowskiego - Kościuszki - Kilińskiego - Biała - Dmowskiego - Wrzeszcz PKP

» »
154

Wały Piastowskie - Dworzec Główny - Brama Wyżynna - Okopowa - Trakt Św. Wojciecha - Podmiejska - Małomiejska - Platynowa - Krzemowa - Orunia Górna

» »
155

Jasień PKM - Gronostajowa - Kartuska - Pólnicy - Leszczynowa - Jabłoniowa - Przywidzka - Czermińskiego - Guderskiego - Świętokrzyska - Łostowice Świętokrzyska

» »
155

Jasień PKM - Gronostajowa - Kartuska - Pólnicy - Leszczynowa - Jabłoniowa - Przywidzka - Guderskiego - Świętokrzyska - Havla - Witosa - Sikorskiego - Chełm Witosa

Rozkład jazdy ważny od: 18.11.2018 do 18.11.2018
» »
156

Kowale Szkoła Metropolitalna - Apollina - Glazurowa - Staropolska - Guderskiego - Czermińskiego - Przywidzka - Jabłoniowa - Piotrkowska - Warszawska - Łódzka - Havla - Łostowicka - Kartuska - Siedlce

» »
156

Kowale Szkoła Metropolitalna - Apollina - Zeusa - Staropolska - Guderskiego - Czermińskiego - Przywidzka - Jabłoniowa - Piotrkowska - Warszawska - Łódzka - Havla - Łostowicka - Kartuska - Siedlce

Rozkład jazdy ważny od: 19.11.2018
» »
157

Bysewo - Budowlanych - (wybrane kursy: Nowatorów - Kartuska - Fabryczna - Nowatorów) - Budowlanych - Słowackiego - Żołnierzy Wyklętych - Dmowskiego - Wrzeszcz PKP

» »
158

Stogi Plaża - Nowotna - Sienna - Sucharskiego - (wybrane kursy: Andruszkiewicza) - Sucharskiego - Marynarki Polskiej - (wybrane kursy: Żaglowa - Pokoleń Lechii Gdańsk) - Płażyńskiego - Hallera - Czarny Dwór - Jana Pawła II - Hynka - Grunwaldzka - Kołodziejskiego - Wrzeszcz PKP

Wrzeszcz PKP - Kołodziejskiego - Kościuszki - Hynka - Jana Pawła II - Czarny Dwór - Płażyńskiego - (wybrane kursy: Pokoleń Lechii Gdańsk – Żaglowa) - Marynarki Polskiej - Sucharskiego - Kontenerowa - Sucharskiego - Lenartowicza - Sienna - Nowotna - Stogi Plaża

» »
162

Orunia Górna - Krzemowa - Platynowa - Świętokrzyska - Łostowice Świętokrzyska - Havla - Cmentarz Łostowicki - Łostowicka - Nowolipie - Rakoczego - Jaśkowa Dolina - Konopnickiej - Zator Przytockiego - Dmowskiego - Wrzeszcz PKP

» »
164

Kiełpinek PKM - Szczęśliwa - Kartuska - Pólnicy - Leszczynowa - Jabłoniowa - Piotrkowska - Warszawska - Havla - Świętokrzyska - Łostowice Świętokrzyska

Łostowice Świętokrzyska - Świętokrzyska - Havla - Warszawska - Piotrkowska - Jabłoniowa - Leszczynowa - Kartuska - Pólnicy - Szczęśliwa - Kiełpinek PKM

» »
166

GDAŃSK: Wały Piastowskie - Dworzec Główny - Brama Wyżynna - Podwale Przedmiejskie - Elbląska - (wybrane kursy: Sztutowska) - GM. PRUSZCZ GD.: Główna - "Makro" - Benzynowa - Rafineria brama 8

GM. PRUSZCZ GD.: Rafineria brama 8 - Benzynowa - Główna - GDAŃSK: Elbląska - (wybrane kursy: Sztutowska) - Podwale Przedmiejskie - Okopowa - Brama Wyżynna - Dworzec Główny - Wały Piastowskie

» »
167

Bysewo - Budowlanych - Nowatorów - Kartuska - Nowe Ogrody - Hucisko - Podwale Grodzkie - Wały Piastowskie

» »
168

Kiełpino Górne Węsierska - Goplańska - Otomińska - Kartuska - Armii Krajowej - Kartuska "Północna" - Kartuska - Źródlana - Kartuska - Siedlce - Kartuska - Nowolipie - Schuberta - Sobieskiego - Traugutta - Do Studzienki - Miszewskiego - Zator Przytockiego - Dmowskiego - Wrzeszcz PKP

Wrzeszcz PKP - Dmowskiego - Grunwaldzka - Do Studzienki - Traugutta - Sobieskiego - Schuberta - Nowolipie - Kartuska - Siedlce - Kartuska - Źródlana - Kartuska - Kartuska "Północna" - Armii Krajowej - Kartuska - Otomińska - Goplańska - Kiełpino Górne Węsierska

» »
169

Oliwa Pętla Tramwajowa - Obrońców Westerplatte - Stary Rynek Oliwski - Spacerowa - Kielnieńska - Barniewicka - Osowa PKP

» »
171

GDYNIA: Gdynia Karwiny Tesco - Nowowiczlińska - Rdestowa - Chwaszczyńska - GM. ŻUKOWO: Gdyńska - Oliwska - GDAŃSK: Kielnieńska - Spacerowa - Stary Rynek Oliwski - Rybińskiego - Oliwa Pętla Tramwajowa

GDAŃSK: Oliwa Pętla Tramwajowa - Obrońców Westerplatte - Polanki - Stary Rynek Oliwski - Spacerowa - Kielnieńska - GM. ŻUKOWO: Oliwska - Gdyńska - GDYNIA: Chwaszczyńska - Rdestowa - Nowowiczlińska - Gdynia Karwiny Tesco

» »
174

GDAŃSK: Siedlce - Kartuska - Łostowicka - Cmentarz Łostowicki - Havla - Łódzka - Warszawska - Ujeścisko - Warszawska - Jabłoniowa - Lubowidzka - GM. KOLBUDY: Słoneczna - Otomin Pętla - (wybrane kursy: Sulmin - Niestępowo - Stara Piła)

» »
175

Maćkowy - Bartnicza - Starogardzka - Niepołomicka - Pastelowa - Kolorowa - Srebrna - Kampinoska - Srebrna - Niepołomicka - Świętokrzyska - Łostowice Świętokrzyska - Havla - Łostowicka - Kartuska - Siedlce

» »
178

Olszynka Niwki - Niwki - Zawodzie - Osiedle - (wybrane kursy: Na Szańcach - Olszynka Szkoła - Na Szańcach) - Elbląska - Podwale Przedmiejskie - Okopowa - Wały jagiellońskie - Podwale Grodzkie - Wały Piastowskie

Wały Piastowskie - Podwale Grodzkie - Wały Jagiellońskie - Podwale Przedmiejskie - Elbląska - Na Szańcach - Modra - Jelinki - Ścieżki - Łanowa - (wybrane kursy: Gęsia) - Modra - Niwki - Olszynka Niwki

» »
179

Oliwa Pętla Tramwajowa - Obrońców Westerplatte - Stary Rynek Oliwski - Spacerowa - (wybrane kursy: Karwieńska) - Spacerowa - Kielnieńska - Wodnika - Junony - Barniewicka - Osowa PKP

» »
184

Niedźwiednik - Góralska - Potokowa - Rakoczego - Brętowo PKM - Rakoczego - Jaśkowa Dolina - Piecki Wileńska - Jaśkowa Dolina - Piecewska - Trzy Lipy - Beethovena - Powstańców Warszawskich - Nowe Ogrody - Hucisko - Wały Jagiellońskie - Podwale Grodzkie - Dworzec Główny - Wały Piastowskie

» »
186

GDAŃSK: Górki Wschodnie - Nadwiślańska - Tęczowa - Turystyczna - Sobieszewo Wyspa - GM. PRUSZCZ GD.: Sobieszewska - Wałowa - GDAŃSK: Płońska - Benzynowa - GM. PRUSZCZ GD.: Główna - GDAŃSK: Elbląska - Podwale Przedmiejskie - Wały Jagiellońskie - Podwale Grodzkie - Wały Piastowskie

» »
188

Zaspa SKM - Jana Pawła II - Czarny Dwór - Dworska - PCK - Krasickiego - Oliwska - Na Zaspę - Wolności - Nowy Port Szaniec Zachodni

Nowy Port Szaniec Zachodni - Władysława IV - Na Zaspę - Oliwska - Krasickiego - PCK - Dworska - Czarny Dwór - Jana Pawła II - Zaspa SKM

» »
189

Wały Piastowskie - Dworzec Główny - Brama Wyżynna - Okopowa - Trakt Św. Wojciecha - Nowiny - Starogardzka - Bartnicza - Maćkowy

» »
195

Siedlce - Łostowicka - Pana Tadeusza - Telimeny - Wojskiego - Łostowicka - Havla - Cedrowa

Cedrowa - Łódzka - Havla - Witosa - Sikorskiego - Dragana - Łostowicka - Wojskiego - Telimeny - Łostowicka - Siedlce

» »
199

Wały Piastowskie - Podwale Grodzkie - Hucisko - Powstańców Warszawskich - Beethovena - Schuberta - Sobieskiego - Traugutta - Miszewskiego - Kołodziejskiego - Kościuszki - Grunwaldzka - Kołobrzeska - Dąbrowszczaków - Jagiellońska - Bora-Komorowskiego - Droszyńskiego - Oliwa PKP

Oliwa PKP - Droszyńskiego - Bora-Komorowskiego - Jagiellońska - Dąbrowszczaków - Kołobrzeska - Grunwaldzka - Kościuszki - Kołodziejskiego - Grunwaldzka - Do Studzienki - Traugutta - Sobieskiego - Schuberta - Beethovena - Powstańców Warszawskich - Nowe Ogrody - Podwale Grodzkie - Wały Piastowskie

» »
200

GDAŃSK: Dworzec Główny - Wały Jagiellońskie - Trakt św. Wojciecha - PRUSZCZ GD.: Grunwaldzka - Przemysłowa - (wybrane kursy: Chopina - Powstańców Warszawy) - PCK - Kasprowicza - Gałczyńskiego - Pruszcz Gdański Osiedle Wschód

PRUSZCZ GD.: Pruszcz Gdański Osiedle Wschód - Gałczyńskiego - (wybrane kursy: Kasprowicza - PCK) - Powstańców Warszawy - Chopina - Grunwaldzka - GDAŃSK: Trakt św. Wojciecha - Wały Jagiellońskie - Dworzec Główny

» »
205

GDAŃSK: Dworzec Główny - Wały Jagiellońskie - Trakt św. Wojciecha - PRUSZCZ GD.: Grunwaldzka - Chopina - (wybrane kursy: Kopernika - Plater) - Skalskiego - Pruszcz Gdański Komarowo

PRUSZCZ GD.: Pruszcz Gdański Komarowo - Skalskiego - (wybrane kursy: Powstańców Warszawy - Plater - Kopernika) - Chopina - Grunwaldzka - GDAŃSK: Trakt św. Wojciecha - Wały Jagiellońskie - Dworzec Główny

» »
207

GDAŃSK: Dworzec Główny - Wały Jagiellońskie - Trakt św. Wojciecha - PRUSZCZ GD.: Grunwaldzka - Chopina - Obrońców Westerplatte - Kasprowicza - Gałczyńskiego - Powstańców Warszawy - Skalskiego - Pruszcz Gdański Komarowo

PRUSZCZ GD.: Pruszcz Gdański Komarowo - Skalskiego - Powstańców Warszawy - Gałczyńskiego - Kasprowicza - Obrońców Westerplatte - Chopina - GDAŃSK: Trakt św. Wojciecha - Wały Jagiellońskie - Dworzec Główny

» »
210

Osowa PKP - Barniewicka - Kielnieńska - Wodnika - Galaktyczna - Radarowa - Radiowa - Spadochroniarzy - Port Lotniczy - Słowackiego - Potokowa - Rakoczego - Jaśkowa Dolina - Piecewska - Trzy Lipy - Beethovena - Powstańców Warszawskich - Dąbrowskiego - 3 Maja - Dworzec Główny - Brama Wyżynna - Okopowa - Trakt św. Wojciecha - Orunia Gościnna

» »
212

GDAŃSK: Przegalina - Przegalińska - Świbnieńska - Boguckiego - Turystyczna - Sobieszewo Wyspa - GM. PRUSZCZ GD.: Sobieszewska - Przejazdowo - Główna - GDAŃSK: Elbląska - Podwale Przedmiejskie - Wały Jagiellońskie - Podwale Grodzkie - Wały Piastowskie

» »
213

Olimpijska - Tenisowa - Piłkarska - Olimpijska - Ofiar Grudnia 70 - Wielkopolska - Przebiśniegowa - Niepołomicka - Świętokrzyska - Łostowice Świętokrzyska

Łostowice Świętokrzyska - Świętokrzyska - Niepołomicka - Przebiśniegowa - Wielkopolska - Ofiar Grudnia 70 - Olimpijska

» »
213

Olimpijska - Wielkopolska - Świętokrzyska - Havla - Witosa - Chełm Witosa

Chełm Witosa - Witosa - Sikorskiego - Havla - Świętokrzyska - Wielkopolska - Ofiar Grudnia 70 - Olimpijska

Rozkład jazdy ważny od: 18.11.2018 do 18.11.2018
» »
227

Chełm Cienista - Cienista - Witosa - Wilanowska - Havla - Cmentarz Łostowicki - Łostowicka - Nowolipie - Rakoczego - Potokowa - Słowackiego - Żołnierzy Wyklętych - Galeria Bałtycka - Kościuszki - Hynka - Rzeczypospolitej - Chłopska - Pomorska - Jelitkowo

» »
232

GDAŃSK: Dworzec Główny - Wały Jagiellońskie - Trakt św. Wojciecha - PRUSZCZ GD.: Grunwaldzka - Batalionów Chłopskich - Zastawna - Pruszcz Gdański Rondo Kociewskie

PRUSZCZ GD.: Pruszcz Gdański Rondo Kociewskie - Zastawna - Batalionów Chłopskich - Grunwaldzka - GDAŃSK: Trakt św. Wojciecha - Wały Jagiellońskie - Dworzec Główny

» »
249

Wrzeszcz PKP - Dmowskiego - Kołodziejskiego - Kilińskiego - Kościuszki - Uczniowska - Płażyńskiego - Czarny Dwór - Jana Pawła II - Meissnera - Olsztyńska - Kołobrzeska - Bażyńskiego - Polanki - Chełmońskiego - Chrzanowskiego - Słowackiego - Żołnierzy Wyklętych - Kościuszki - Dmowskiego - Wrzeszcz PKP

» »
255

GM. KOLBUDY: Jankowo - Szlachecka - Staropolska - Ateny - Apollina - Zeusa - GDAŃSK: Ofiar Grudnia 1970r. - Wielkopolska - Świętokrzyska - Łostowice Świętokrzyska

» »
255

GM. KOLBUDY: Jankowo - Szlachecka - Staropolska - Ateny - Apollina - Zeusa - GDAŃSK: Ofiar Grudnia 1970r. - Wielkopolska - Świętokrzyska - Łostowice Świętokrzyska

Rozkład jazdy ważny od: 18.11.2018 do 18.11.2018
» »
256

GM. KOLBUDY: Jankowo - Conradiego - Szlachecka - Staropolska - Kowale - GDAŃSK: Świętokrzyska - Małomiejska - Podmiejska - Trakt Św. Wojciecha - Wały Jagiellońskie - Dworzec Główny

» »
256

GM. KOLBUDY: Jankowo - Conradiego - Szlachecka - Staropolska - Kowale - GDAŃSK: Świętokrzyska - Małomiejska - Podmiejska - Trakt Św. Wojciecha - Wały Jagiellońskie - Dworzec Główny

Rozkład jazdy ważny od: 19.11.2018
» »
258

Wrzeszcz PKP – Kołodziejskiego – Kościuszki – Hynka – Jana Pawła II – Czarny Dwór - Płażyńskiego – Marynarki Polskiej - Sucharskiego - Kontenerowa - Sucharskiego - Lenartowicza - Sienna - Nowotna - Stogi Plaża

Stogi Plaża – Nowotna - Sienna - Sucharskiego - Kontenerowa - Sucharskiego - Marynarki Polskiej - Płażyńskiego - Czarny Dwór - Jana Pawła II - Hynka - Grunwaldzka - Kołodziejskiego - Wrzeszcz PKP

» »
262

Jaworzniaków - Guderskiego - Świętokrzyska - Havla - Wilanowska - Łostowicka - Nowolipie - Rakoczego - Jaśkowa Dolina - Konopnickiej - Zator Przytockiego - Dmowskiego - Wrzeszcz PKP

» »
267

Bysewo - Nowatorów - Kartuska - Nowe Ogrody - Hucisko - Podwale Grodzkie - Wały Piastowskie

» »
268

Kiełpinek PKM - Szczęśliwa - (wybrane kursy: Otomińska - Goplańska - Otomińska) - Kalinowa - Azaliowa - Św. Brata Alberta - Osiedlowa - Nowatorów - Budowlanych - Bysewska - Smęgorzyńska - Smęgorzyno

Smęgorzyno - Smęgorzyńska - Kartuska - Fabryczna - Nowatorów - Św. Brata Alberta - Azaliowa - Kalinowa - (wybrane kursy: Otomińska - Goplańska - Otomińska) - Szczęśliwa - Kiełpinek PKM

» »
269

Osiedle Barniewice - Plutona - Saturna - Planetarna - Barniewicka - Junony - Wodnika - Jednorożca - Koziorożca - Niedziałkowskiego - Balcerskiego - Kielnieńska - Gnieźnieńska - Myśliborska - Kwidzyńska - Kukawka
Kukawka - Kwidzyńska - Chojnicka - Gnieźnieńska - Kielnieńska - Balcerskiego - Niedziałkowskiego - Koziorożca - Jednorożca - Wodnika - Junony - Barniewicka - Planetarna - Wenus - Plutona - Osiedle Barniewice

» »
283

Niedźwiednik - Góralska - Leśna Góra - Góralska - Potokowa - Rakoczego - Schuberta - Sobieskiego - UCK - Smoluchowskiego - Zwycięstwa - Hallera - Kliniczna - Marynarki Polskiej - Stadion Energa Gdańsk - Marynarki Polskiej - Wolności - Władysława IV - Nowy Port Szaniec Zachodni

Nowy Port Szaniec Zachodni - Władysława IV - Na Zaspę - Góreckiego - Marynarki Polskiej - Stadion Energa Gdańsk - Marynarki Polskiej - Kliniczna - Hallera - Towarowa - Trubadurów - Zwycięstwa - Skłodowskiej-Curie - Dębinki - Smoluchowskiego - UCK - Jarowa - Sobieskiego - Schuberta - Rakoczego - Potokowa - Góralska - Leśna Góra - Góralska - Niedźwiednik

» »
295

Zakoniczyn - Porębskiego - Bergiela - Świętokrzyska - Łostowice Świętokrzyska

» »
295

Zakoniczyn - Porębskiego - Bergiela - Świętokrzyska - Havla - Witosa - Chełm Witosa

Rozkład jazdy ważny od: 18.11.2018 do 18.11.2018
» »
512
Przegalina - Przegalińska - Turystyczna - Sobieszewo Wyspa
» »
574

GDAŃSK: Jasień Pólnicy - Pólnicy - Kartuska - Leszczynowa - Lubowidzka - GM. KOLBUDY: Słoneczna - Otomin Pętla

» »
918

Chełm Witosa - Sikorskiego - Reformacka - Stoczniowców - Cienista - Witosa - Cieszyńskiego - Więckowskiego - Cieszyńskiego - Witosa - Wilanowska - Havla - Łódzka - Warszawska - Piotrkowska - Jeleniogórska

Jeleniogórska - Piotrkowska - Warszawska - Łódzka - Havla - Wilanowska - Witosa - Cieszyńskiego - Więckowskiego - Cieszyńskiego - Cienista - Stoczniowców - Wronki - Chałubińskiego - Chełm Witosa

» »
N1

Jaworzniaków - Guderskiego - Świętokrzyska - (wybrane kursy: Porębskiego - Bergiela) - Świętokrzyska - Platynowa - Uranowa - Krzemowa - Platynowa - Małomiejska - Trakt św. Wojciecha - Wały Jagiellońskie - Podwale Grodzkie - Zwycięstwa - Hallera - Kościuszki - Chłopska - Bora-Komorowskiego - Droszyńskiego - Rybińskiego - Obrońców Westerplatte - Stary Rynek Oliwski - (wybrane kursy piątek/sobota/niedziela: Czyżewskiego - SOPOT: Niepodległości - Obodrzyców - Kolberga - Malczewskiego - GDYNIA: Sopocka - Wielkopolska - Nowowiczlińska) - Spacerowa - Kielnieńska - Barniewicka - Osowa PKP

Osowa PKP - Barniewicka - Kielnieńska - Spacerowa - Stary Rynek Oliwski - Rybińskiego - Droszyńskiego - Bora-Komorowskiego - Chłopska - Rzeczypospolitej - Legionów - Kościuszki - Hallera - Zwycięstwa - Podwale Grodzkie - Wały Jagiellońskie - Trakt św. Wojciecha - Małomiejska - Platynowa - Uranowa - Krzemowa - Świętokrzyska - (wybrane kursy: Bergiela - Porębskiego) - Guderskiego - Jaworzniaków

» »
N2

Nowy Port Szaniec Zachodni - Władysława IV - Marynarki Polskiej - Wyzwolenia - Krasickiego - PCK - Dworska - Hallera - Kościuszki - Kołodziejskiego - Dmowskiego - Jaśkowa Dolina - Rakoczego - Bulońska - Rakoczego - Nowolipie - Łostowicka - Havla - Łostowice Świętokrzyska

Łostowice Świętokrzyska - Havla - (wybrane kursy: Warszawska - Jabłoniowa) - Łostowicka - Rakoczego - Bulońska - Rakoczego - Jaśkowa Dolina - Konopnickiej - Kołodziejskiego - Kościuszki - Chrobrego - Hallera - Dworska - PCK - Krasickiego - Wyzwolenia - Marynarki Polskiej - Wolności - Nowy Port Szaniec Zachodni

» »
N3

Wrzeszcz PKP - Żołnierzy Wyklętych - Słowackiego - Port Lotniczy - Słowackiego - Budowlanych - Nowatorów - Kartuska - (wybrane kursy: Otomińska - Goplańska - Otomińska) - Kartuska - Nowe Ogrody - Hucisko - Dworzec Główny

» »
N4

Pomorska Kapliczna - Kapliczna - Piastowska - Rybińskiego - Wita Stwosza - Wojska Polskiego - Grunwaldzka - Zwycięstwa - Podwale Grodzkie - Wały Jagiellońskie - Armii Krajowej - Sikorskiego - Worcella - Witosa - Cieszyńskiego - Wilanowska - Havla - Łódzka - Piotrkowska - Jabłoniowa - Przywidzka - Rębowo

Rębowo - Guderskiego - Przywidzka - Jabłoniowa - Piotrkowska - Łódzka - Havla - Wilanowska - Witosa - Cienista - Worcella - Chałubińskiego - Sikorskiego - Armii Krajowej - Wały Jagiellońskie - Podwale Grodzkie - Zwycięstwa - Grunwaldzka - Wojska Polskiego - Wita Stwosza - Rybińskiego - Piastowska - Kapliczna - Pomorska Kapliczna

» »
N5

GDAŃSK: Dworzec Główny - Wały Jagiellońskie - Trakt św. Wojciecha - PRUSZCZ GD.: Grunwaldzka - Przemysłowa - PCK - Kasprowicza - Kopernika - Chopina - Wojska Polskiego - Pruszcz Gdański Matejki

PRUSZCZ GD.: Pruszcz Gdański Matejki - Grunwaldzka - GDAŃSK: Trakt św. Wojciecha - Wały Jagiellońskie - Dworzec Główny

» »
N6

Dworzec Główny - Wały Jagiellońskie - Hucisko - Nowe Ogrody - Powstańców Warszawskich - Beethovena - Schuberta - Rakoczego - Potokowa - Góralska - Niedźwiednik

» »
N8

Dworzec Główny - Wały Jagiellońskie - Podwale Przedmiejskie - Siennicka - Lenartowicza - Sienna - Stryjewskiego - Sówki - Kępna - Łowicka - Górki Zachodnie

Górki Zachodnie - Łowicka - Kępna - Sówki - Stryjewskiego - Sienna - Lenartowicza - Siennicka - Podwale Przedmiejskie - Okopowa - Brama Wyżynna - Dworzec Główny

» »
N9

GDAŃSK: Dworzec Główny - Wały Jagiellońskie - Toruńska - Wróbla - Łąkowa - (wybrany kurs: Żabi Kruk) - Podwale Przedmiejskie - Elbląska - GM. PRUSZCZ GD.: Przejazdowo - Bogatka - Sobieszewska - GDAŃSK: Sobieszewska - (wybrane kursy: Tęczowa - Nadwiślańska - Jodowa) - Turystyczna - Boguckiego - Świbnieńska - Przegalińska - Przegalina

GDAŃSK: Przegalina - Przegalińska - Świbnieńska - Boguckiego - Turystyczna - Sobieszewska - GM. PRUSZCZ GD.: Sobieszewska - Bogatka - Przejazdowo - GDAŃSK: Elbląska - Podwale Przedmiejskie - Długie Ogrody - Kamienna Grobla - Toruńska - Okopowa - Wały Jagiellońskie - Dworzec Główny

» »
N11

Dworzec Główny - Wały Jagiellońskie - Toruńska - Wróbla - Łąkowa - Podwale Przedmiejskie - Elbląska - Osiedle - Modra - Jelinki - Ścieżki - Łanowa - Niwki - Olszynka Niwki

Olszynka Niwki - Niwki - Zawodzie - Elbląska - Podwale Przedmiejskie - Długie Ogrody - Kamienna Grobla - Toruńska - Okopowa - Wały Jagiellońskie - Dworzec Główny

» »
N12

Jasieńska - Myśliwska - Bulońska - Rakoczego - Jaśkowa Dolina - Wileńska - Jaśkowa Dolina - Piecewska - Trzy Lipy - Beethovena - Powstańców Warszawskich - Nowe Ogrody - Hucisko - Wały Jagiellońskie - Dworzec Główny - Wały Piastowskie - Jana z Kolna - Marynarki Polskiej - Wyzwolenia - Nowy Port Szaniec Zachodni - Władysława IV - Na Zaspę - Góreckiego - Marynarki Polskiej - Wyzwolenia - Oliwska - Krasickiego - Gdańska - PCK - Dworska - Hallera - Grudziądzka - Leszczyńskich - Jana Pawła II - Czarny Dwór - Obrońców Wybrzeża - Chłopska - Pomorska - Subisława - Żabianka SKM

Żabianka SKM - Subisława - Pomorska - Chłopska - Obrońców Wybrzeża - Czarny Dwór - Jana Pawła II - Leszczyńskich - Grudziądzka - Hallera - Dworska - PCK - Gdańska - Krasickiego - Oliwska - Wyzwolenia - Marynarki Polskiej - Wolności - Władysława IV - Nowy Port Szaniec Zachodni - Wyzwolenia - Marynarki Polskiej - Jana z Kolna - Wały Piastowskie - Dworzec Główny - Wały Jagiellońskie - Hucisko - Nowe Ogrody - Powstańców Warszawskich - Beethovena - Trzy Lipy - Piecewska - Jaśkowa Dolina - Wileńska - Jaśkowa Dolina - Rakoczego - Bulońska - Myśliwska - Jasieńska

» »
N13

Żabianka SKM - Subisława - Pomorska - Chłopska - Obrońców Wybrzeża - Dąbrowszczaków - Kołobrzeska - Bażyńskiego - Wita Stwosza - Wojska Polskiego - Grunwaldzka - Zwycięstwa - Podwale Grodzkie - Wały Jagiellońskie - Armii Krajowej - Sikorskiego - Witosa - Łostowicka - Havla - Świętokrzyska - Niepołomicka - Kampinoska - Srebrna - Niepołomicka - Przebiśniegowa - Wielkopolska - Ofiar Grudnia 70 - Olimpijska

» »