Rozkład jazdy na: So., 6.06.2020
Jasień PKM13:27
Jasieńska13:29
Gronostajowa (n/ż)13:31
Źródlana13:32
Zwierzyniecka (n/ż)13:33
Jasień Pólnicy13:35
Jaworowa13:36
Jeziorowa
 
13:38
0 min.
 
Leszczynowa13:391 min.
 
Szadółki13:402 min.
 
Przywidzka13:424 min.
 
Czermińskiego13:446 min.
 
Rębowo13:457 min.
 
Baśniowa13:479 min.
 
Elfów13:4911 min.
 
Osiedle Świętokrzyskie (n/ż)13:5012 min.
 
Wieżycka13:5214 min.
 
Niepołomicka13:5416 min.
 
Łódzka (n/ż)13:5618 min.
 
Łostowice Świętokrzyska13:5719 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy