Rozkład jazdy na: Cz., 28.05.2020
Siedlce05:16
Emaus05:18
Cmentarz Łostowicki05:20
Wilanowska05:21
Przemyska05:22
Kielecka05:23
Ujeścisko05:25
Lawendowe Wzgórze
 
05:29
0 min.
 
Leszczynowa05:301 min.
 
Szadółki05:312 min.
 
Przywidzka05:323 min.
 
Szadółki Obwodnica (n/ż)05:334 min.
 
Lubowidzka (n/ż)05:345 min.
 
Otomin Dziewicza (n/ż)05:356 min.
 
Otomin Sarnia05:378 min.
 
Otomin - Pętla05:3910 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy