Badania preferencji komunikacyjnych mieszkańców miast i gmin tworzących MZKZG

Autor: Zygmunt Gołąb
Dodano: 12.11.2020 r.
Metropolitalny Związek Komunikacyjny Zatoki Gdańskiej realizuje badania marketingowe zachowań transportowych mieszkańców w okresie przed, w czasie i po zakończeniu epidemii covid-19.
artykul_zdjecie_mzkzg_800
Fot MZKZG

W badaniach dotyczących zmian w sposobach realizacji podróży wykonywanych m.in. samochodami osobowymi oraz za pomocą środków transportu zbiorowego organizowanego przez ZTM w Gdańsku, ZKM w Gdyni, MZK Wejherowo, SKM w Trójmieście i POLREGIO, wezmą udział mieszkańcy miast i gmin tworzących MZKZG. Wyniki zostaną wykorzystane do kształtowania oferty transportu publicznego oraz w celach naukowych.

Badania przeprowadzane są dwutorowo: z wykorzystaniem ankiety telefonicznej metodą CATI oraz przez samodzielne wypełnianie ankiety internetowej. W obu przypadkach badania są całkowicie anonimowe. Jeżeli z którymś z mieszkańców skontaktuje się ankieter, liczymy na Państwa zaangażowanie i z góry serdecznie dziękujemy za zgodę na przeprowadzenie wywiadu.

Realizatorem badań na zlecenie MZKZG jest agencja badawczo-konsultingowa Danae sp. z o.o. z Gdańska.

rotator_1
Fot. MZKZG

W badaniu można także wziąć udział samodzielnie wypełniając ankietę internetową. W tym celu wystarczy kliknąć w poniższy link i poświęcić chwilę czasu - nie więcej niż 4 minuty. Ankieta jest całkowicie anonimowa.

WEŹ UDZIAŁ W ANKIECIE - tutaj link do ankiety https://b.danae.com.pl/mzkzg/

Badanie potrwa do 14.12.2020 r.