Mieszkasz w Sopocie? Wypowiedz się na temat transportu w kurorcie

Dodano: 08.05.2024 r.
Metropolitalny Związek Komunikacyjny Zatoki Gdańskiej rozpoczął badania marketingowe dotyczące preferencji i zachowań komunikacyjnych mieszkańców Sopotu. Potrwają do 29 czerwca 2024 r.

Badania przeprowadza Pracownia Badań Społecznych z Sopotu. Celem jest uzyskanie informacji o popycie na usługi komunikacji miejskiej, opinii mieszkańców o systemie transportowym oraz sugestii dotyczących zmian, które usprawnią transport publiczny, a także podróże samochodem osobowym. Do badań wylosowano 849 osób z gospodarstw domowych na obszarze Sopotu. Zostali nimi objęci nie tylko mieszkańcy podróżujący transportem zbiorowym, ale również korzystający z samochodów osobowych, jeżdżący rowerami i poruszający się pieszo. Udział w badaniu jest dobrowolny i anonimowy. Wyniki zostaną przedstawione w formie zbiorczych zestawień statystycznych.

Ankieterzy będą legitymować się identyfikatorami ze zdjęciem.

badania mieszkańców Sopotu - Identyfikator

Metropolitalny Związek Komunikacyjny Zatoki Gdańskiej, którego zadaniem jest integracja transportu publicznego na obszarze 14 miast i gmin aglomeracji trójmiejskiej zwraca się z uprzejmą prośbą o wzięcie udziału w wywiadzie i wyrażenie swojej opinii. W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących badań można kontaktować się bezpośrednio z MZKZG (nr telefonu: 58 342 25 00, adres e-mail: sekretariat@mzkzg.org).

 

oprac. DS