Nie jesteś jedynym pasażerem komunikacji miejskiej – pomyśl o innych

Dodano: 24.04.2013 r.

Chcielibyśmy podziękować wszystkim osobom, które wzięły udział w badaniach, które w dniach 26.03 - 14.04.2013 przeprowadziliśmy przy współudziale Referatu Badań i Analiz Społeczno-Gospodarczych Urzędu Miejskiego w Gdańsku. Wzięło w nich udział 1368 osób. Badanie zostało przeprowadzone metodą ankiety on-line oraz w punktach obsługi klienta ZTM w formie ankiety papierowej.

Ankieta dotyczyła takich zachowań współpasażerów, które nie są karalne, ale są uciążliwe dla innych. Dlatego nie znalazły się w niej pytania dotyczące picia alkoholu czy też palenia papierosów w pojazdach, na co m. in. zwracali uwagę ankietowani, bo są one zabronione i karalne.

Wyniki badań zamieszczamy w zakładce Nie jesteś jedynym pasażerem komunikacji miejskiej – pomyśl o innych. Wyniki badań.

Chcielibyśmy przy tej okazji zapewnić wszystkich pasażerów, że wszystkie uwagi zostaną dokładnie przeanalizowane, także te dotyczące naszej firmy. W najbliższym czasie poinformujemy Państwa o dalszych działaniach w ramach tej akcji.

Jeszcze raz dziękujemy Państwu za podzielenie się z nami swoimi opiniami.