Podziękowanie dla Zarządu Transportu Miejskiego w Gdańsku od Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Dodano: 20.03.2019 r.

Pomaganie jest dziecinnie proste – kierując się tym mottem pracownicy Zarządu Transportu Miejskiego w Gdańsku, jak co roku, wsparli tegoroczny Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dziś otrzymaliśmy podziękowanie od WOŚP za nasze zaangażowanie w tę szczytną  akcję.

Tegoroczny Finał WOŚP miał szczególny wydżwięk – podczas Światełka do Nieba zaatakowany na scenie został nasz Prezydent, ŚP. Paweł Adamowicz. Stało się to chwilę po tym, gdy odniósł się do ogromnego zaangażowania Gdańszczanek i Gdańszczan w tegoroczną zbiórkę WOŚP. Cieszył się z dużej sumy ze zbiórki, którą sam prowadził na ulicach Gdańska i dziękował wszystkim za tak hojne wsparcie.

Jego słowa są z nami na co dzień. Pomaganie innym, dzielenie się dobrem, wspieranie, ludzka solidarność – to wartości bliskie pracownikom naszej jednostki. Z tym większą radością przyjęliśmy dziś te podziękowania. Stanowią one dla nas motywację, by za rok znów zaangażować się w ideę WOŚP i dzięki temu spróbować zmienić świat na lepsze - dla nas, naszych bliskich, naszych dzieci, znajomych, nieznajomych i dla pamięci Naszego Prezydenta.

Dyrekcja i załoga ZTM w Gdańsku