Rusza kampania #DobryDojazd na imprezę do ERGO ARENY!

Dodano: 18.11.2021 r.
W czwartek 18.11.2021 r. zainaugurowano kampanię #DobryDojazd.Każdy kto przyjeżdża do ERGO ARENY na mecz, koncert czy inną imprezę komunikacją miejską lub odpowiednio wcześnie może liczyć na niespodzianki.
ergoarena_dobrydojazd_SM_FB_instagram

Lokalizacja hali pozwala na #DobryDojazd pociągiem SKM, autobusem i tramwajem ZTM w Gdańsku oraz trolejbusem ZKM Gdynia. Odpowiednio wczesne dotarcie do hali pozwala uniknąć zatorów drogowych, co zwiększy komfort zarówno uczestników imprez, jak i sąsiadów ERGO ARENY. Przypomnijmy, do obiektu dotrzeć można:

  • pociągami SKM, najbliżej zlokalizowane są: przystanek Sopot Wyścigi (dojście ulicami Polną i Łokietka – 15 minut) oraz przystanek Gdańsk Żabianka – AWFiS (dojście ulicami Subisława i Rybacką – 10 minut),
  • tramwajami i autobusami ZTM w Gdańsku, do dyspozycji pasażerów są: 2 dzienne linie autobusowe (148 i 227), 3 linie nocne: N4, N12, N13 oraz 5 linii tramwajowych: 2, 4, 5, 6, 8 (przystanki na mapie),
  • trolejbusem ZKM (linia 31), który trasę zaczyna i kończy na parkingu ERGO ARENY.

Operator hali apeluje o nieparkowanie prywatnych samochodów na osiedlach wokół ERGO ARENY. Parkowanie w niedozwolonych miejscach grozi mandatem.

Dla gości obiektu przeznaczone są specjalne parkingi. Wokół hali znajduje się także oświetlony i monitorowany parking rowerowy dla blisko 90 jednośladów. Jest też miejsce do zaparkowania hulajnóg elektrycznych.

Ergo_Arena_2021-11-17

Rozkłady jazdy poszczególnych linii, a także promocje i atrakcje przygotowane przed imprezami znaleźć będzie można zawsze na stronie ergoarena.pl w zakładce Dla Odwiedzających - #DobryDojazd.