Podróżuj komunikacją miejską z aplikacją Jestem z Gdańska

Dodano: 27.08.2021 r.
Bilet na komunikację miejską w aplikacji Jestem z Gdańska? Od teraz to już możliwe! Ściągnij aplikację na telefon czy tablet, a plastikową kartę zostaw w domu!
gkm aplikacja_1600x1200
Aplikacja Jestem z Gdańska

Korzystanie z komunikacji miejskiej w Gdańsku dla posiadaczy Gdańskiej Karty Mieszkańca stało się łatwiejsze dzięki możliwości doładowywania kart imiennymi biletami okresowymi. Dzięki temu aktywna Karta Mieszkańca (z dodanym pakietem mieszkańca na dany rok kalendarzowy) zyskała kolejną przydatną funkcjonalność. Każdy, kto doładuje swoją Kartę Mieszkańca imiennym biletem okresowym, obowiązującym w granicach administracyjnych Miasta Gdańska, posiada również uprawnienia do przejazdów na zakupionym bilecie pociągami SKM, PKM i POLREGIO w granicach Gdańska.

Dotychczas pasażer doładowywał bilet okresowy na komunikację miejską na swoją Kartę Mieszkańca ze zdjęciem. Od teraz może to robić także poprzez aplikację "Jestem z Gdańska", która umożliwia szybką, wygodną i bezpieczną transakcję. Dzięki temu posiadacz biletu okresowego na gdańską komunikację miejską zawsze będzie miał go przy sobie, w swoim telefonie, a podczas kontroli biletowej przedstawi go w aplikacji mobilnej.

Aplikacja "Jestem z Gdańska" zastępuje fizyczną wersję Karty i pozwala na korzystanie z bezpłatnych biletów wstępu, rabatów u partnerów, zbierania punktów bursztynowych czy właśnie zakupu biletów okresowych. Przypominamy, że aby w pełni korzystać z funkcjonalności Karty Mieszkańca w aplikacji, konieczne jest dodanie pakietu mieszkańca na dany rok kalendarzowy.

Pobierz aplikację:

Android https://play.google.com/store/apps/details?id=com.qbmobile.karty.jestemzgdanska&gl=PL

iOS

https://apps.apple.com/pl/app/jestem-z-gda%C5%84ska/id1440983927?l=pl

Szczegółowe informacje dotyczące zakupu biletów okresowych poprzez aplikację dostępne są na www.jestemzgdanska.pl

Czytaj również: